Monitor referencyjny eizo: wysokiej jakości ekrany dla profesjonalistów

Monitor referencyjny eizo to wysokiej klasy wyświetlacz, który jest używany do korekcji i kalibracji kolorów. Jednym z najważniejszych aspektów tworzenia treści do transmisji, filmu i innych rodzajów mediów jest proces korekcji kolorów. Koloryści i artyści używają monitorów referencyjnych, aby upewnić się, że kolory, które widzą na ekranie są dokładne, dzięki czemu widzowie widzą dokładnie to, co stworzyli.

Monitor referencyjny eizo pozwola kontrolować obraz bez przeszkód

Wszystkie monitory eizo są produkowane w fabryce w Japonii, co pozwala kontrolować każdy aspekt produkcji. Dzięki temu jakość jest stała w każdym monitorze i nie ma wahań w wydajności pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami. Monitory Eizo są używane przez projektantów, fotografów i edytorów wideo na całym świecie. Co sprawia, że są one tak popularne?

Wszystkie monitory są kalibrowane w fabryce zanim jeszcze wyjadą i są objęte 5-letnią gwarancją. Kupując monitor referencyjny Eizo wiesz, co dostajesz – zawsze będzie to dokładne odwzorowanie kolorów.

Oprogramowanie używane do kalibracji tych monitorów jest niezwykle zaawansowane i wyrafinowane, umożliwiając szczegółowy proces kalibracji. Oprogramowanie pozwala także użytkownikom na tworzenie własnych profili na podstawie ich własne preferencje.

Co oferuje monitor referencyjny eizo od strony technicznej?

Monitor referencyjny eizo to zwykle 30-calowy monitor, który może wyświetlać ponad miliard kolorów. Oferuje on 12-bitowe przetwarzanie wewnętrzne i jest fabrycznie skalibrowany pod kątem kolorów, aby zapewnić precyzję wymaganą w pracy o krytycznym znaczeniu dla kolorów.

To solidny wybór dla profesjonalistów pracujących z treściami o ultrawysokiej rozdzielczości w postprodukcji, kinie cyfrowym i broadcastingu.

Wybierając ten wyświetlacz możesz zyskać:

  • Wyjątkową dokładność kolorów;
  • Wbudowany kalibrator;
  • Szeroka gama kolorów;
  • Panel IPS;
  • Wysoką gęstość pikseli;
  • Autorskie rozwiązania.