Ipad air 256gb- nowe urządzenia od marki Apple

Apple to producent urządzeń ze światową renomą. Jest to producent, który od wielu lat produkuje urządzenia wykorzystujące zaawansowaną technologię. Produkty marki to propozycja dla tych osób, które lubią mieć kontakt z produktami wysokiej jakości, a przy tym będące wygodne w użytkowaniu. Wybranie produktów marki Apple to propozycja idealna dla osób ceniących sobie jakość, wytrzymałość oraz design. Jednym z najnowszych produktów marki jest Ipad air 64gb. Co warto wiedzieć o tym urządzeniu? Można się o tym przekonać poniżej.

Ipad air 256gb- produkt dla wymagających

Ipad Air 256 gb to produkt, który na pierwszy rzut oka może zachwycić prostym i efektownym designem. Jednak nie tylko to wato wiedzieć na temat urządzenia. Na uwagę zasługuje również to, że jest to urządzenie skrywające wiele przydatnych funkcji oraz cech w środku. Można znaleźć na przykład takie dodatki jak czujniki. To urządzenie zostało wyposażone w akcelerometr, barometr, czujniki światła i nie tylko. Można także znaleźć magnetometr oraz żyroskop. Co więcej, urządzenie posiada dobrze już znany system operacyjny iPadOS, który działa razem w połączeniu z Apple A14 Bionic. Urządzenie jednak może też zachwycić innymi cechami.

Ipad air 256gb- zachwycający ekran

To, co można od razu zauważyć w najnowszym modelu Ipad air 256gb, to ekran. Jest to wyświetlacz o przekątnej większej niż 10 cali. Użytkownicy mają do dyspozycji ekran o wielkości dokładnie 10.9 cali, co jest bardzo sporą wielkością. Prócz tego urządzenie jest ekranem z IPS oraz Retiną. Jest to także ekran, który ma bardzo wysoką rozdzielczość, a wynosi ona 2360x 1640. Dodatkowo wysoką jakość można znaleźć także na zdjęciach. Urządzenie zostało wyposażone w dwa aparaty, które można znaleźć z przodu oraz z tył. Aparat z tył oferuje użytkownikowi 12 Mpix, natomiast z przodu jest to Mpix. Warto też wiedzieć, że nagrywane filmy będą miały bardzo wysoką jakość, bo aż 4K. Co jeszcze watro wiedzieć na temat nowego urządzenie od Apple?

Ipad air 256gb- kolejne cechy nowegourządzenia od Apple

Nowy Ipad air 256gb to produkt, który ma całkiem spore parametry. Jednak użytkownik nie będzie musiał być tym przytłoczony, ponieważ urządzenie waży niewiele ponad 400 gram. Jest to waga niewielka w stosunku do wielkości urządzenia. Prócz tego urządzenie jest także wyposażone w szybkie złącze USB typu C, do którego został także dołączony kabel w zestawie. Warto też wiedzieć, że Ipad air 256gb to propozycja dla tych, którzy lubią mieć pewność, że urządzenie będzie wytrzymałe. Producent oferuje także aż 12 miesięczną gwarancję. Ipad air 256gb ma także przydatny Touch ID. Dodatkowo sprzęt posiada wbudowane głośniki stereo oraz dwa mikrofony, które przydadzą się podczas rozmów. Urządzenie jest także stanie z łatwością współpracować z  Apple Pencil gen. 2. Warto przyjrzeć się bliżej urządzeniu i przekonać się, że świetnie się prezentuje oraz leży w ręce. Urządzenie sprawdzi się do użytku domowego oraz w firmie. Ipad Air został wyprodukowany niedawno, bo w 2020 roku.