iphone 13 pro max 128gb- charakterystyka

W iPhone 13 Pro Max 128g zwiększono opcje aparatów. Wyświetlacz proponuje rozdzielczość FHD+, wysoką responsywność, jak i nasycone kolory. Chip A15 Bionic gwarantuje doskonałą szybkość, jakość i płynność grafiki. Ponadto jest odporny na działanie wody i posiada wydajną baterię. Został wyposażony w system Pro kamer 12 MP, który umożliwia rejestrowanie większej liczby szczegółów. Innowacją jest także ultraszerokokątny obiektyw, który został wyposażony w autofokus i minimalną odległość ostrzenia (2 cm). Dostępna jest także opcja nagrań makro, a nawet filmy poklatkowe i  w zwolnionym tempie. 

Dodatkowe opcje telefonu

Iphone 13 pro max 128gb (https://ispot.pl/iphone-13-pro-max-128gb) ma także nowy teleobiektyw, którego ogniskowa wynosi 77 mm, a także 3-krotny zoom optyczny. W trakcie fotografowania zbliżeń przydatny okazuje się tryb portretowy. Z kolei 6-krotny zoom optyczny zapewnia więcej możliwości kadrowania. Ponadto szerokokątny aparat posiada większą przysłonę i największy- jak do tej pory- czujnik w historii. Bazuje na mocy skanera LiDAR w trakcie fotografowania portretów w trybie nocnym. Teleobiektywu można także używać w trybie nocnym. Style fotograficzne dopasowują odcień i temperaturę barw zgodnie z wybranymi wcześniej ustawieniami. Ale w odróżnieniu od filtrów nie modyfikują naturalnych odcieni skóry ani nieba.

Można zdecydować się na wybrany styl stworzonych przez Apple — Vivid, Warm, High Contrast lub Cool — i dopasować go do własnych potrzeb. Wystarczy wybrać go raz, aby otrzymać konkretny efekt na każdym zdjęciu. iPhone może ograniczyć głębię ostrości i zmienić ostrość z jednego punktu na drugi na zdjęciu. Z kolei tryb filmowania może wskazać, kiedy ciekawe, nowe obiekty pojawią się w polu widzenia i od razu je wyostrzyć, aby ujęcia były naprawdę interesujące. Istnieje także opcja wyostrzenia i dostosowania poziom rozmazania tła w nagranym wcześniej filmie. iPhone 13 Pro oraz Pro Max to smartfony, które jako pierwsze, umożliwiają nagrywanie i modyfikowanie wideo w ProRes lub Dolby Vision. Wysoka jakość odwzorowania kolorów oraz niski współczynnik kompresji powodują, że nagrania, które mają połączenie z ProRes można od razu odtworzyć. Dostępna jest także możliwość wykonywania projektów w ProRes tylko na iPhonie i łatwego przesyłania wideo wykonanych w ProRes z iPhone’a do Final Cut Pro na Macu. Kolejną zaletą urządzenia jest niewątpliwie jego wydajna bateria. Oryginalna bateria litowo-jonowa obsługuje różne, wydajne tryby ładowania. Zasilacz ma moc 20 W lub wyższą, który może doładować urządzenie w około 30 minut. 

iphone 13 pro max 128gb

Grafika w  iPhone 13 Pro Max 128

Szybkość i efektywność przetwarzania grafiki gwarantuje 5-rdzeniowy procesor graficzny, dzięki czemu wykazuje o połowę lepsze parametry niż w pozostałych chipach smartfona. Energooszczędne rdzenie procesora charakteryzującą się zwiększoną wydajnością mogą wykonywać nawet bardzo złożone zadania, a także wydłużać czas pracy baterii. Posiadają naprawdę szybki system Neural Engine, który umożliwia wykonanie nawet 15,8 biliona operacji w ciągu jednej sekundy.